Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TAKSI PREVOZ OD SKOPJE DO HALKIDIKI 1 KRAK

90 ЕУР

Се продава од: TONI 13 мај 22:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
CENATA ZA RENT-A-CAR TAXI PREVOZ ZA 4 OSOBI:
IZNAJMUVANJE NA VOZILO SO VOZAC ZA 4 PATNICI BEZ NIKAKVI DRUGI DOPOLNITELNI TROSKOVI

SKOPJE - HANIOTI 5.000 DENARI
SKOPJE - POLIHRONO 5000 DENARI
SKOPJE - PEFKOHORI 5000 DENARI
SKOPJE- SARTI 6000 DENARI
SKOPJE- NEA RODA 7000 DENARI


INFORMACII I REZERVACII:

e-mail [email protected]

WWW.VIPTAXI.DOOEL.INFO


TEL: +38975650666
TEL: +38971609506 Toni (manager) Speaking englis
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации