Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TAKSI PREVOZ OD SKOPJE DO HALKIDIKI 2 krak

100 ЕУР

115 ЕУР

Се продава од: Toni 13 мај 21:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
SKOPJE-Halkidiki (2 krak) 100 eur

vazi za 4 osobi

Mercedes E klasa ful oprema
Sofer profesionalec (angliski)
Osigurani patnici


INFORMACIIi I REZERVACII

e-mail [email protected]

WWW.VIPTAXI.DOOEL.INFO

TEL: +38975650666
TEL: +38971609506 Toni(manager) Speaking englis
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации