Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KAMERA ZA AVTOSKOLA KAMION AVTOBUS SO DVE KAMERI

2 500 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER 21 ноем. 10:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
TERMOMETAR SO VOLTMETAR ZA VO ZAPALKA NA AVTOMOBIL 400 МКД
TERMOSTAT SO HIDROSTAT ZA INKUBATOR I DRUGI NAMENI 2 200 МКД
DIGITALEN TAJMER KONTROLER AC 220V 10A 1500W 800 МКД
DIGITALEN VLAGOMER ZA MERENJE VLAZNOST NA DRVO I K 2 000 МКД
- PRODAVAM HD KAMERA ZA SEKAKVO VOZILO ZA SNIMANJE I REGISTRIRANJE NA PATOT SO AUDIO I VIDEO SNIMKA I PREDNA ZADNA KAMERA ISTOVREMENO POGODNA ZA AVTOSKOLI, KAMIONI, AVTOBUSI I SLICNO.
спецификација:
Боја: Црна
Широк Агол: 120 степени
LCD Екран: 2.0 "TFT LCD екран (поддржува 270 степени ротација)
Леќи: Секоја леќа може да се ротира за 180 степени
Видео формат за компресија: H.264
Видео Формат на снимање: AVI
Видео резолуција: 1280 x 480
Сепак Формат на сликата: JPG
Слика резолуција: 2560 x 1920
LED: Вкупно 8-IR LED за ноќно гледање (секоја леќа со 4-LED / 1 ~ 3m спектар ноќно гледање)
Интерфејс: ТФ + мини USB
Слот за складирање: Поддржува до 32GB ТФ картичка
Микрофон: Вграден
Извор на енергија: Вграден 300mAh литиум батерија
Други карактеристики: Движење откривање, евидентирање
OSD Јазици: англиски / Кинески / Корејски / руски ПРАКАМ ПО КАРГО ЕКСПРЕС ИЛИ БРЗА ПРАТКА СЕКОЈ ДЕН ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА. 077-735-790 070-607-455
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
- PRODAZBA NA RAZNI VIDOVI INKUBATORI ZA PILINJA I POSEBNO OPREMA ZA IZRABOTKA NA INKUBATORI - RAZNI MERNI DIGITALNI INSTRUMENTI - RAZNI EKOLOSKI UREDI ZA ZASTITA OD INSEKTI I PODZEMNI GRIZACI ( KRT ,SLEPO KUCE, GLUVCI ,ZMII, PTICI, DIVI ZIVOTNI ) , AVTO KOZMETIKA I STAJLING NA VASETO VOZILO, I RAZNI DRUGI ARTIKLI KOJ MOZETE DA GI POGLEDNETE. VRSIME NARACKI SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA. 070607455 077735790-VIBER
Посетете ја нашата продавница
KOCANI Прикажи на мапата
070607455, 077735790

https://www.youtube.com/watch?v=nVtjiJyhPBo

INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
070607455, 077735790
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
TERMOMETAR ZA SPORET FURNA PARNO I DRUGO 500 МКД
TERMOMETAR SO VLAGOMER ANALOGEN KOMBINIRAN DO 120c 700 МКД
POILKI ZA RAZNI PTICI KOKOSKI PREPELICI PAPAGALI 120 МКД
POILKI CUCLI ZA ZAJACI METALNI PONIKLOVANI ZA KAF 120 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации