Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pojacalo so radio za vo kola

1 000 МКД

Се продава од: Kostadin 16 ноем. 04:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam pojacalo 2x20 W za vo kola, so radio.
Cena :1000 den
Kostadin
078419131
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации