Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Smart Multimedia System VW Group i za mnogu vozila

280 ЕУР

Се продава од: Dejan Mirsinov 23 мар. 12:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купен од Dog Security, вкупна продажна цена 420 EUR. Користен само 6 месеци. 2DIN OEM Smart Multimedia систем во црна боја за VW Golf V и VI/Passat B6/Polo 9N и 6R/Passat CC/Tiguan/Sharan/Touran/Scirocco/EOS/Skoda Fabia 2011
1. ЛЕД 7.0" ЛЕД 1024x600 со мулти тач

2. Вграден ГПС(iGo)

3. Вграден блутут со A2DP подршка

4. Подршка за команди на волан

5. Вграден FM/AM тјунер, со меморија за 24 станици

6. DualZone дисплеј

7. Mirror link опција за Android/iOS

8. Подршка за FLAC/Mp3/wma/DVD/DIVX

9. Два слота за SD,заден УСБ влез

10. Оперативен систем: WinCe 6.0

11. Canbus конекција

12. 4х60W излезна снага

Dejan Mirsinov
070400769
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации