Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NASTRESNICI ZA AVTOMOBILI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО 25 ноем. 15:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
EDINECNI KREVETI POPUST 0 МКД
BRACNI I EDINECNI KREVETI 0 МКД
KREVETI NA SPRAT FENIKO 0 МКД
BRACNI KREVETI DE LUKS 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Опрема
Друго
PROIZVEDUVA FENIKO2000 BOGDANCI
KUPUVATE DIREKTNO OD PROIZVODITELOT
CENITE SE OD PRVA RAKA
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
Фенико 2000, се наоѓа во прекрасната Општина Богданци, во источниот дел на Гевгелиско-валандовската котлина, на патот помеѓу Гевгелија и Дојран. Основана е во 1998год и се занимава со производство на елементи од ковано железо: - дворни огради, огради за тераси, училишта, како и брачни и единечни кревети изработени од ковано железо. Точната локација на фирмата се наоѓа на излезот од Општина Богданци, во непосредна близина на Спортската сала и фудбалското игралиште Вардарски.
Посетете ја нашата продавница
Каменот бб Прикажи на мапата
078/236990 -078/263044-
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
078/236990 , 078/263044
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
TENDI NASTRESNICI ZA AVTOMOBILI 0 МКД
EDINECNI KREVETI POPUST 0 МКД
BRACNI I EDINECNI KREVETI 0 МКД
BANKET MASI I STOLICI POPUST 20% 0 МКД
Кон почеток