Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TENDI NASTRESNICI ZA AVTOMOBILI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО 14 авг. 14:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
BANKET MASI I STOLICI POPUST 20% 0 МКД
KREVETI NA SPRAT FENIKO 0 МКД
NASTRESNICI ZA AVTOMOBILI 0 МКД
EDINECNI KREVETI POPUST 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Опрема
Друго
ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ
КУПУВАТЕ ДИРЕТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛОТ ЦЕНИТЕ СЕ ОД ПРВА РАКА
КУПУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОДИ
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
Фенико 2000, се наоѓа во прекрасната Општина Богданци, во источниот дел на Гевгелиско-валандовската котлина, на патот помеѓу Гевгелија и Дојран. Основана е во 1998год и се занимава со производство на елементи од ковано железо: - дворни огради, огради за тераси, училишта, како и брачни и единечни кревети изработени од ковано железо. Точната локација на фирмата се наоѓа на излезот од Општина Богданци, во непосредна близина на Спортската сала и фудбалското игралиште Вардарски.
Посетете ја нашата продавница
Каменот бб Прикажи на мапата
078/236990 -078/263044-
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
078/236990, 078/263044,
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
GARNITURI  PO PROMOTIVNI CENI 0 МКД
KREVETI NA SPRAT FENIKO 0 МКД
BANKET STOLICI 0 МКД
BANKET MASI I STOLICI POPUST 20% 0 МКД
Кон почеток