Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Antifriz G13

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Премиум Авто Дизајн 05 јан. 09:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Премиум Авто Дизајн
FLEXI otstranuvac na voda Praxis 0 MKD
Magnetni drzaci za skii Menabo 0 MKD
Univerzalni krovni nosaci MATTE 0 MKD
Falcon Cistac i sjaj za gumi 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
Опрема
Друго
Антифриз G13 Long Life 100
Средство за ладење и заштита на моторот од мрзнење и корозија.
Со G13 до 11% пониски емисии на Co2!!
Премиум Авто Дизајн
Авто галантерија Широк асортиман на сите додатоци за возила.
Посетете ја нашата продавница
goce delcev 30 Прикажи на мапата
070324004
Премиум Авто Дизајн
070324004
Премиум Авто Дизајн
Magnetni drzaci za skii Menabo 0 MKD
Univerzalni krovni nosaci MATTE 0 MKD
Falcon Cistac i sjaj za gumi 0 MKD
FLEXI otstranuvac na voda Praxis 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации