Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FLEXI otstranuvac na voda Praxis

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Премиум Авто Дизајн 05 јан. 09:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Премиум Авто Дизајн
Magnetni drzaci za skii Menabo 0 MKD
Univerzalni krovni nosaci MATTE 0 MKD
Falcon Cistac i sjaj za gumi 0 MKD
Antifriz G13 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
Опрема
Друго
FLEXI Отстранувач на вода Praxis
Флексибилен силиконски отстранувач на вода кој ви го олеснува чистењето на автомобилот.
Изработен од квалитетен силикон кој не ја гребе површината.
Премиум Авто Дизајн
Авто галантерија Широк асортиман на сите додатоци за возила.
Посетете ја нашата продавница
goce delcev 30 Прикажи на мапата
070324004
Премиум Авто Дизајн
070324004
Премиум Авто Дизајн
Falcon Cistac i sjaj za gumi 0 MKD
Antifriz G13 0 MKD
Magnetni drzaci za skii Menabo 0 MKD
Univerzalni krovni nosaci MATTE 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации