Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Aparat za merenje na gorivo za kamion

150 ЕУР

Се продава од: Toni 28 дек. 14:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Опрема
Друго
-Aparat za merenje na gorivo.Ja kontrolira potrosnjata na kamionot preku internet.
-cena;150euro.
Leaflet
Кон почеток