Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MASINA ZA CEPENJE I SECENJE DRVA

10 000 ЕУР

Се продава од: TRAJCE 14 апр. 06:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Опрема
Друго
SE PRODAVA NOVA MASINA(koristena samo 2 meseci ) ZA SECENJE I CEPENJE NA OGREVNI DRVA STO E POGODNA DA VNESITE NOVITET VO VASETO MESTO NA ZIVEENJE POTOCNO POGODNA ZA PLAC ZA DRVA ZARABOTUVACKA 100 %
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации