Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MASINA ZA CEPENJE I SECENJE DRVA

10 000 ЕУР

Се продава од: trajce 14 апр. 06:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Опрема
Друго
OVA E IDEA ZA NOV BIZNIS VO VASIOT KRAJ MASINATA E KORISTENA SAMO 2 MESECI OD NEA SE OSTVARUVA GOLEM PROFIT JAVETE SE CE SE DOGOVORIME
Кон почеток