Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Univerzalni krovni nosaci MATTE

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Премиум Авто Дизајн 14 јан. 10:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Премиум Авто Дизајн
Magnetni drzaci za skii Menabo 0 МКД
FLEXI otstranuvac na voda Praxis 0 МКД
Antifriz G13 0 МКД
Falcon Cistac i sjaj za gumi 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
Опрема
Друго
Универзални кровни носачи MATTE

✅ Универзални безбедни кровни носачи наменети за сите типови на автомобили.
✅ Пренесете ги вашите скии, даски за сурфање, кајаци и други спортски опреми..
✅ Супер квалитет, изработени од високо квалитетни материјали кои ви нудат 100% безбедност.
✅ Лесни за монтажа и демонтажа
Премиум Авто Дизајн
Авто галантерија Широк асортиман на сите додатоци за возила.
Посетете ја нашата продавница
goce delcev 30 Прикажи на мапата
070324004
Премиум Авто Дизајн
070324004
Премиум Авто Дизајн
Antifriz G13 0 МКД
Magnetni drzaci za skii Menabo 0 МКД
FLEXI otstranuvac na voda Praxis 0 МКД
Falcon Cistac i sjaj za gumi 0 МКД
Кон почеток