Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zamena za pikap Fiat Doblo

700 ЕУР

Се продава од: Dime 02 окт. 19:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Опрема
Друго
Asortiman od avtogalanterina se zamenuva za pikap zastava fiat ford i drugi.
Ratkapni,patosnici,brisaci,antifriz,tecnost za brisaci,pomos za pat i drugo.vrednosta na robata e 700e.
Se prodavaat metalni stalazi pravo novi 50e.
Leaflet
Кон почеток