Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FUEL SHARK URED ZA STEDENJE NA GORIVO OD 10% - 30%

600 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER 21 ноем. 10:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
WI-FI ROTIRACKA HD-KAMERA SO AUDIO SLUSANJE I ZBOR 2 500 МКД
DIGITALEN TAJMER KONTROLER AC 220V 10A 1500W 800 МКД
DIGITALEN PRECIZEN LASERSKI MERAC DO 40M +-0.2mm 2 600 МКД
KOMPAS ZA PLANINARENJE KAMPUVANJE SETANJE I SLICNO 350 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кочани
Опрема
Друго
Fuel Shark "- е револуционерен производ кој ја намалува потрошувачката на гориво на вашиот автомобил!
100% Нов производ!
Погоден за сите марки на автомобили на Дизел, Бензин или Гас! Ефикасен и достапен производ!

Опис и начин на употреба:
- Ќе започнете веднаш заштеда од потрошувачката на гориво за 10% до 30%
- Зголемување на силата / коњски сили и вртежен момент / алат
- Продолжување на животниот век на акумулаторот
- Намалување емисиите и статички електрицитет
- За да го видите ефектот од користењето му: https://www.youtube.com/watch?v=SbHoam9HIeY
- За да одржува оптимална средина за електричниот систем и да се намали потрошувачката на гориво за 100 км, автомобилот има потреба од стабилен напон без пречки. Fuel Shark Saver ви обезбедува токму тоа. Тој е мултифункционален електрични стабилизатор. Дизајнот на Fuel Shark Saver веднаш стабилизира електричниот систем на вашиот автомобил, а резултатот е добар потег на возилото со помала потрошувачка на гориво. При стабилизирање на електричниот систем на автомобилот, едно од најголемите предности е дека моторот подава еднакво нaпрежение без пречки, а резултатот е помала потрошувачка на гориво. Моќноста се зголемува потрошувачката на 100 км намалува и штетните гасови се ограничени.
Тоа револуционерен уред им овозможува на луѓето да заштедат пари од гориво и истовремено да се зачува природата чиста по еден сосема достапен начин. Оваа иновативна технологија им помага на корисниците да ги подобрат текот на возило. Нема сложени шеми и дополнителни трошоци за инсталација. Едноставно приклучете Fuel Shark Saver во адаптерот за запалката и кога ќе видите светлото на Fuel Shark да свети, знајте дека тој работи и ирелевантна пари. - БРШАМ ДОСТАВА СЕКОЈ ДЕН ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ПРЕКУ КАРГО ЕКСПРЕС ИЛИ БРЗА ПРАТКА. 070-607-455 077-735-790
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
- PRODAZBA NA RAZNI VIDOVI INKUBATORI ZA PILINJA I POSEBNO OPREMA ZA IZRABOTKA NA INKUBATORI - RAZNI MERNI DIGITALNI INSTRUMENTI - RAZNI EKOLOSKI UREDI ZA ZASTITA OD INSEKTI I PODZEMNI GRIZACI ( KRT ,SLEPO KUCE, GLUVCI ,ZMII, PTICI, DIVI ZIVOTNI ) , AVTO KOZMETIKA I STAJLING NA VASETO VOZILO, I RAZNI DRUGI ARTIKLI KOJ MOZETE DA GI POGLEDNETE. VRSIME NARACKI SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA. 070607455 077735790-VIBER
Посетете ја нашата продавница
KOCANI Прикажи на мапата
070607455, 077735790

https://www.youtube.com/watch?v=SbHoam9HIeY

INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
070607455, 077735790
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
ENDOSKOP SO USB ZA GLEDANJE I OTKRIVANJE SO 5M KAB 1 500 МКД
PLASTICNI LEZISTA  ZA REDENJE JAJCA VO INKUBATOR 300 МКД
OBD 2 BLUETOOTH AVTO DIAGNOSTIKA PREKU MOBILEN TEL 500 МКД
DIGITALEN TERMOMETAR ZA SISE ZA VINO 400 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации