Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Evro kuka za Opel Astra H

80 ЕУР

Се продава од: Dejan 01 дек. 16:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Опрема
Друго
Prodavam Evro Kuka za Opel Astra H sedan 2006ta godina.
Kukata e nova, so plocka za atest i kluc za vadenje.
Moze prakjanje po kargo na vas trosok.
077764253 ili 078430875
Leaflet
Кон почеток