Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volan za Audi A2 A3 A4

0 МКД

Се продава од: Mihael 28 септ. 19:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Пробиштип
Опрема
Друго
Volan od Audi A3 04' pasuva na A2 A3 A4. So povrsinski oshtetuvanja na obracot kojshto mozat da se pokrijat so kozhna navlaka, Airbagot vo odlicna sostojba. Cena po dogovor
071 277 590
Leaflet
Кон почеток