Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes Logo za na hauba W202 W204 W221 W208 W2

1 800 МКД

Се продава од: Dime 10 фев. 10:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Опрема
Друго
Logo za na hauba za mercedes, novo nekoristeno.
Dijametar na krug 4.4 cm
Leaflet
Кон почеток