Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vnatresno i nadvoresno poliranje farovi

0 МКД

Се продава од: Bojan Вчера 17:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Опрема
Друго
- Внатрешно и надворешно полирање на фарови
- Чистење на внатрешни фарови
- Електрика во фарови ( секаков вид на електрични проблеми )
- Промена на лупи за фарови ( изгорени, матирани и оштетени )

Работно време : Пон - Петок 09:00 - 18:00
Сабота : 07:00 - 15:00 часот.
Контакт : 072 599 184
FB : https://www.facebook.com/cleaningpolishmk/
Кон почеток