Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Avtomatski menuvac za Mercedes E classe 270 cdi

650 ЕУР

Се продава од: igor velinovski 15 фев. 19:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Опрема
Друго
se prodava avtomatski menuvac za Mercedes E clasa 270 cdi
2003 god. avtomatskiot menuvac e ekstra na 180000km.
igor velinovski
070277065
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации