Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CITROEN AJKULA ALANSER zamena

300 ЕУР

Се продава од: Ajkula 07 дек. 22:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Опрема
Друго
Alanserot e israven
Vo odlicna sostojba
Alanserot e od Citroen ajkula 76 god
Redok del za ovoj model na old timer..
Moze zamena samo za mobilen dajte ponuda
Cena 300 eur
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации