Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa krovni nosaci

100 ЕУР

Се продава од: Марио Ѓорѓевски 17 фев. 15:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Опрема
Друго
Продавам Оригинални Thule за Opel Corsa D. 2 пати се ставени на кола, со сите плочки и клучеви,
Марио Ѓорѓевски
071378330
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации