Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT DUCATO -07

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Лукена Автоделови ДОО 30 јул. 16:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Лукена Автоделови ДОО
Komercijalist za reon Tetovo Gostivar 0 МКД
Se bara magacioner i distributer 0 МКД
Komercijalist za terenska prodazba 0 МКД
FIAC Air Compressor 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Опрема
Друго
FIAT DUCATO година на производство 2007, мотор 2.3 jtd, 88kw, Iveco мотор.
Лукена Автоделови ДОО
Друштвото Лукена-Автоделови ДОО Скопје е ново на македонскиот пазар,но групацијата Lukena-Auto постои и работи повеќе од десет години на пазарите во бивша Југославија. Во Лукена-Автоделови се трудиме на потрошувачите да им понудиме максимален избор на производи по најповолни цени, максимално добра услуга, максимално задоволство при купувањето и да ја имаме нивната максимална доверба.
Посетете ја нашата продавница
15 Korpus, br.2, Magacin 3 Прикажи на мапата
078217927 075387343
http://www.lukena.com.mk/
Лукена Автоделови ДОО
078217927 075387343
Лукена Автоделови ДОО
Hidraulicna dvostolbna digalka 0 ЕУР
Dvostolbna digalka 0 МКД
Hidraulicna digalka nozici 0 ЕУР
FIAC Air Compressor 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации