Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Озонизатор озон генератор

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Лукена Автоделови ДОО 30 јул. 16:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Лукена Автоделови ДОО
Hidraulicna dvostolbna digalka 0 ЕУР
Hidraulicna digalka nozici 0 ЕУР
Magacioner Distributer 0 МКД
Se bara komercijalist rakovoditel na prodazen obj 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Опрема
Друго
Хигиената е половина здравје, останата половина е ОЗОНИЗАТОР озон генератор најефикасна превенција од Ковид -19.

Озонизатор е озон генератор кој се користи за дезинфекција и стерилизација на секаков вид на простории: хотелски соби, канцеларии, јавен превоз, ординации, кафе барови, образовни институции, детски градинки.
Озонизаторот ги уништува сите вируси и бактерии и преставува идеално решение за превенција од Ковид -19.
Еколошки, лесен за транспорт, природен и едноставен за употреба, без потрошни материјали.
Едноставно вклучете го вашиот Озонизатор и оставете озонот да го направи своето.

Препорачано време за третман:
1m² - 20m² 10 минути
21m² - 40m² 20 минути
41m² - 75m² 30 минути
76m² - 100m² 60 минути
101m² - 150m² 120 минути
Лукена Автоделови ДОО
Друштвото Лукена-Автоделови ДОО Скопје е ново на македонскиот пазар,но групацијата Lukena-Auto постои и работи повеќе од десет години на пазарите во бивша Југославија. Во Лукена-Автоделови се трудиме на потрошувачите да им понудиме максимален избор на производи по најповолни цени, максимално добра услуга, максимално задоволство при купувањето и да ја имаме нивната максимална доверба.
Посетете ја нашата продавница
15 Korpus, br.2, Magacin 3 Прикажи на мапата
078217927 075387343
http://www.lukena.com.mk/
Лукена Автоделови ДОО
078217927 075387343
Лукена Автоделови ДОО
FAST avtomobilski delovi 0 МКД
ENEOS No.1 PREMIUM MOTOR OIL IN JAPAN 0 МКД
Dvostolbna digalka 0 МКД
Masina za ispravanje felni so struk 2 850 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации