Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AVTODIJAGNOSTIKA DELPHI PRO BLUETOOTH

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Razno 10 апр. 10:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Razno

Razno

45 Огласи во продавницата

Avtodijagnostika za VW Audi Seat Skoda 0 MKD
Avtodijagnostika Carprog Pro programmer Car prog 0 MKD
AdBlueEmulator za poveke modeli na kamioni 0 MKD
Klucevi VW SKODA AUDI OPEL PEUGEOT CITROEN BMW 300 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Опрема
Друго
DELPHI PRO BLUETOOTH, NAJNOVIOT UNIVERZALEN URED ZA AVTODIJAGNOSTIKA SO BLUETOOTH KONEKCIJA !!

Работи со сите модели на возила, џипови, комбиња, камиони, автобуси.

Најефтини уреди за автодијагностика за сите типови на возила, контакт 070 598-026

Samsung, Sony, Nokia, HTC, Toshiba, Neo, LG, Alfa Romeo, Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Daewoo, Fiat, Ford, GM, Honda, Hyundai, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercury, Mercedes, Mini, Nissan, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Toyota, Vauxhall, Volvo, VW. Golf, Passat, Polo, Astra, Vectra, Corsa, Focus, Mondeo, Ibiza, Leon
Razno
Уреди за автодијагностика на возила
Посетете ја нашата продавница
Скопје Прикажи на мапата
070598026
Razno

Razno

45 Огласи во продавницата
Avtodijagnostika za VW Audi Seat Skoda 0 MKD
Avtodijagnostika Ford VCM Autodijagnostika 0 MKD
OBD konektori Avtodijagnostika uredi 0 MKD
Avtodijagnostika DELPHI DS150 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации