Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AVTODIJAGNOSTIKA DELPHI PRO BLUETOOTH

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Razno 13 мар. 13:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Razno

Razno

45 Огласи во продавницата

VAG 18.9 VAG 18.2 VAG 17.8 VAG 16.8  VW Audi Skoda 0 МКД
 Kamionska avtodijagnostika 0 МКД
Ured za avtodijagnostika OBD2 AVTODIJAGNOSTIKA 0 МКД
NOVI radio stanici toki voki 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Опрема
Друго
DELPHI PRO BLUETOOTH, NAJNOVIOT UNIVERZALEN URED ZA AVTODIJAGNOSTIKA SO BLUETOOTH KONEKCIJA !!

Работи со сите модели на возила, џипови, комбиња, камиони, автобуси.

Најефтини професионални уреди за автодијагностика за сите типови на возила, контакт 070 598-026

Достава по брза пошта низ цела Македонија.Samsung, Sony, Nokia, HTC, Toshiba, Neo, LG, Alfa Romeo, Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Daewoo, Fiat, Ford, GM, Honda, Hyundai, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercury, Mercedes, Mini, Nissan, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Toyota, Vauxhall, Volvo, VW. Golf, Passat, Polo, Astra, Vectra, Corsa, Focus, Mondeo, Ibiza, Leon, MAN, Scania, Volvo, Daf, Benz, Iveco, laptop, kompjuter,
Razno
Уреди за автодијагностика на возила
Посетете ја нашата продавница
Скопје Прикажи на мапата
070598026
Razno

Razno

45 Огласи во продавницата
Laptop za dijagnostika na VW Seat Skoda Audi 0 МКД
NAJNOVO VAG VCDS 20.4 - VW Audi Seat Skoda 0 МКД
NOVI radio stanici toki voki 0 МКД
Uredi za Avtodijagnostika Autodijagnostika 15 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации