Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Laptop za avtodijagnostika na Opel OP-COM

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Razno 20 мар. 11:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Опрема
Друго
Prodavam laptop za avtodijagnostika na Opel vozila
Instaliran OP-COM na Srpski i Angliski jaziк.

Vo kompletot dobivate:
- Laptop;
-Dijagnosticki interfejs so USB kabel - OP-COM 2012;
- Instaliran softver OP-COM na Srpski i Angliski Jazik, zaedno so instalacionite fajlovi;
- Gratis: Programi AutoData i ETKA


Alfa Romeo, Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Daewoo, Fiat, Ford, GM, Honda, Hyundai, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercury, Mercedes, Mini, Nissan, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Toyota, Vauxhall, Volvo, VW. Golf, Passat, Polo, Astra, Vectra, Corsa, Focus, Mondeo, Ibiza, Leon
Razno
Уреди за автодијагностика на возила
Посетете ја нашата продавница
Скопје Прикажи на мапата
070598026
Razno

Razno

45 Огласи во продавницата
Avtodijagnostika VAG TACHO USB 5.0 0 MKD
AdBlue OBD Emulator Volvo Man Iveco Scania kamioni 0 EUR
Tester za 12V akumulator i alternator na avtomobil 400 MKD
Avtodijagnostika Delphi Autocom WOW TCS 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации