Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TOČNA NAVIGACIJA-GPS KARTI ZA GARMIN IGO TOM MIOO

0 МКД

Се продава од: TOČNA NAVIGACIA NOVI-KARTI:GARMIN.TOM.IGO.MIO I DR 14 авг. 17:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Чаир, Скопjе
Опрема
GPS уреди
PATUVAJTE TOCNO I SIGURNO SO NASITE GPS NAVIGACIJI Gps Servis Miki Skopje TEL078202985,070965995


PRODAVAME NOVI 7inci GPS PIONEER GPS NAVIGACIJI VO KUTIJA SO POLNAC,DRZAC I NAJNOVI KARTI2018 ZA BALKAN,EVROPA,I CEL SVET EDINSTVENO KAJ NAS NA MAKEDONSKI,SRPSKI,TURSKI,ANGLISKI I DRUGI JAZICI PO VASA ZELBA.


INSTALIRAME KARTI2018 ZA SITE GPS NAVIGACIJI:GARMIN,TOMTOM,NAVIGON,BEKER, MIO,PRESTIGIO,PIONEER,IGO I NA SITE KINESKI NAVIGACIJI.


INSTALIRAME KARTI I SOFTVER ZA SITE KOLI SO FABRICKI NAVIGACIJI,VW,SEAT,SKODA.MERCEDES AUDI I DR.


INSTALIRAME GPS LICENCIRANA NAVIGACIJA NA SITE MOBILNI TELEFONI,TABLETI BEZ DA VI TROSI INTERNET SO SITE HOTELI,RESTORANI,BENZISKI,PARGINKI I DR. NA MAKEDONSKI,SPRSKI,ANGLISKI,TURSKI I DRUGI JAZICI PO VASA ZELBA.
TOČNA NAVIGACIA NOVI-KARTI:GARMIN.TOM.IGO.MIO I DR
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации