Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bandazi 15 ki 5x108 FORD OPEL RENAULT

3 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Gorgi 02 јан. 11:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Gorgi

Gorgi

8 Огласи во продавницата

BMW 520 E60 -04 7 600 EUR
Volvo FH 420 -95 4 700 EUR
Audi A6 2.5 TDI FULL OPREMA -98 3 000 EUR
Mercedes 814 7 800 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Битола
Bandazi celicni 15 za ford opel renault so razmah 5x108
Gorgi
Transport i prodazva na polovni tovarni vozila uvezeni od germanija.
Посетете ја нашата продавница
ul niko FUndali broj 27 Прикажи на мапата
075427260
Leaflet
Gorgi

Gorgi

8 Огласи во продавницата
Volvo S40 2.0 D -06 Registrirano 6 100 EUR
Audi A6 2.5 TDI FULL OPREMA -98 3 000 EUR
Volvo FH 420 -95 4 700 EUR
MAN 18.430 D20 kiper pumpa stand klima 11 300 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации