Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nokian 235/60R17 Zimski

8 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВРО СТИЛ ДОО 23 фев. 21:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Gumite se vo solidna sostojba.
Cenata e fiksna za 4 gumi 17ki ,bez zameni.
ЕВРО СТИЛ ДОО
ПРОДАЖБА НА: - ТРAKТОРИ 1.LANDINI 2.TAFE 3.CHANGFA APOLO - ПРЕСИ ЗА БАЛИРАЊЕ НА СЕНО И СЛАМА - ПРИКОЛКИ - РОТАЦИОНИ КОСАЧКИ - ПЛУГОВИ - СЕАЛКИ - СИЛАЖЕРИ - СЕНАЖЕРИ - СЕНОПРЕВРТУВАЧИ - РЕДОСЕАЛКИ - РАСАДОСАДАЧКИ - ПРСКАЛКИ ЗА ЖИТО - ЃУБРЕРАСТУРАЧИ - ФРЕЗИ - МУЛЧЕРИ - ТАЊИРАЧИ - АТОМИЗЕРИ - ОПРЕМА ЗА МЛЕКАРСТВО - ПУМПИ ЗА ВОДА - ГЕНЕРАТОРИ - ОПРЕМА ЗА ШУМИ И ПАРКОВИ
Visit our store page
ул. Владимир Назор бр.61 Show on the map
047-233-100
https://www.evrostil.com.mk
ЕВРО СТИЛ ДОО
047-233-100
Leaflet
ЕВРО СТИЛ ДОО

ЕВРО СТИЛ ДОО

47 Огласи во продавницата
Slep prikolka 2 400 ЕУР
Masina za secenje i cepenje drva za ogrev -
Trimeri -
Utovaraci na bali -
Кон почеток