Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Bandazi 17"

250 ЕУР

Се продава од: Sasko Jovanovski Kasir Вчера 12:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
4 Алуминиумски бандажи 17ка во одлична состојба со солидни летни гуми 205/50 R17.
Дијаметар 5×114,3
Може и по карго низ цела Македонија
Sasko Jovanovski Kasir
076461195
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации