Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodavaat 2 novi Linglong 245/40 R20

5 000 МКД

Се продава од: Ivan 25 дек. 12:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Se prodavaat 2 Linglong novi gumi proizvedeni 24 nedela 2019 god. Gumite ne se vozeni ni 500 km.
Leaflet
Кон почеток