Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Aluminski Bandazi 17 5x112 235/40-17

0 МКД

Се продава од: 29 мар. 21:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Демир Хисар
Aluminski Bandazi 17, Odgovaraat na VW Golf 5, 6, Saran, Galaxy, Audi, Skoda i dr. so ova rastojanie na strafovi (5x112). Bandazite i gumite mozat da se prodadat i odelno, odlicni se i se prodavaat poradi goleminata a mozna e i zamena za 16 5x112

POVOLNA CENA
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации