Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Zimski gumi Continental 255 45 r17

150 ЕУР

200 ЕУР

Се продава од: Tose 23 септ. 19:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
255 45 r17 cetiri komada
ContiWinter Contact
Odlicna sostojba
Bez nikakvi povredi
Oznaka MO mercedes
M+S
Proizvodstvo Germany 4611
Gumite se vo Bitola
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации