Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

4 Zimski gumi Michelin i alu bandazi i senz pneum

900 ЕУР

Се продава од: ILBERT Вчера 16:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Prodavam 4 ZIMSKI GUMI "MICHELIN" 225/50 R17, zaedno so 4 ALUMINSKI BANDAZI i 4 PNEUMATSKI SENZORI . Upotrebeni na Mercedes C300 Hybrid. Imaat pominato samo 1500 Km. Kupeni se Noemvri 2016: 4 zimski gumi 4 x 225 eur; 4 aluminski bandazi 4 x 125 eur i 4 senzori za pnumatici 4 x 100 eur vo Mercedes salonot (poseduvam faktura). 50% popust
ILBERT
 
070251280
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации