Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BANDASI SO GUMI ZA ALFA ROMEO 147 185/65/15 ZIMSKI

130 ЕУР

Се продава од: Alfa 147 25 фев. 15:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Se prodavat bandasi so gumi za Alfa Rome 147 gumite se zimksi BRIDGESTONE dimenzia 185/65/15
Alfa 147
070539474
Кон почеток