Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BANDASI SO GUMI ZA HONDA 185/55R16 4X100 ZIMSKI

320 ЕУР

Се продава од: Gumi i Bandasi 01 авг. 22:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
SE PRODAVAT ORGINALNI BANDASI ZA HONDA SO ZIMKSI GUMI BRIGISTONE DIMENZIA 185/55R16 RAZMAK NA STRAFOVI 4X100
Кон почеток