Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BANDASI SO GUMI ZA OPEL HONDA 175/65R14 ZIMSKI

150 ЕУР

Се продава од: Gumi i Bandasi 14 септ. 22:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
SE PRODAVTA ORGINALNI BANDASI ZA OPEL HONDA SO ZIMKSI GUMI BRIGISTONE ZIMSKI
DIMENZIA 175/65R14
RAZMAK NA STRAFOVI 4X100
ET 45
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации