Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BANDASI SO GUMI ZA RENAULT CLIO 185/60R15 ZIMSKI

230 ЕУР

Се продава од: Gumi i Bandasi 14 септ. 23:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
SE PRODAVAT BANDASI SO ORGINALNI RATKAPNI SO ZIMSKI GUMI 2018 GODINA
DIMENIZA 185/60R15
RAZMAK NA STRAFOVI 4X100
ET 43
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации