Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BANDASI SO GUMI ZA TOYOTA 185/55R16 5X100

320 ЕУР

Се продава од: Gumi i Bandasi 01 авг. 22:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
SE PRODAVAT ORGINALI BANDASI ZA TOYOTA DIMENZIA 185/55R16 RAZMAK NA STRAFOVI 5X100 SO LETNI GUMI GODINA NA GUMITE 2017 BANDASITE SE KAKO NOVI BEZ NI EDNA GREBANICA DONESENI OD SVAJCARIA
Кон почеток