Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BANDASI SO GUMI ZA VW GOLF 5 6 205/55R16 ZIMSKI

300 ЕУР

Се продава од: Gumi i Bandasi 14 септ. 22:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
SE PRODAVAT ORGINALNI BANDASI ZA VW GOLF 5 6 SO ZIMKSI GUMI CONTINENTAL DIMENZIA 205/55R16 RAZMAK NA STRAFOVI 5X112 61/2JX16H2 ET 50 GUMITE KAKO NOVI SAMO EDNA SEZONA SE KORISTENI
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации