Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BANDASI ZA BMW 1 3 5 5X120 DIM 205/55/16 ZIMSKI

350 ЕУР

Се продава од: Gumi i Bandasi 18 ноем. 16:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
SE PRODAVAT BANDASI SO GUMI ZA BMW SERIA 1 3 5 5X120 DIMENZIA 205/55/16 SO ZIMSKI GUMI BRIGISTONE GODINA NA PRIZVOTVO 2016 BANDASITE SE DONESENI OD SVAJCARIA
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации