Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BANDASI ZA DZIP OPEL FRONTERA 235/75/15 ZIMSKI

350 ЕУР

Се продава од: Gumi i Bandasi 10 јан. 16:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
SE PRODAVAT BANDASI SO GUMI ZA DZIP 4X4 OPEL FRONTERA DIMENZIA 235/75/15 SO ZIMKSI GUMI BANDASITE SE DONESENI OD SVAJCARI
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации