Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BANDASI ZA VW GOLF PASSAT 205/55R16 ZIMSKI

280 ЕУР

Се продава од: Gumi i Bandasi 14 септ. 22:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
SE PRODAVAT ORGINALNI BNADASI MADE IN ITALY ZA VW PASSAT GOLF 5 6 SO ZIMSKI GUMI CONTINENTAL 2019 GOD DIMENIZA 205/55R16
RAZAMAK NA STAFOVI 5X112
6.5JX16H2
ET 50
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации