Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Michelin pilot super sport 275/35/19

0 МКД

Се продава од: ib 24 септ. 16:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Se prodavat letni gumi 2x novi Michelin super sport doneseni od svajcarska. Eftina cena.
275/35/19
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации