Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

215/60/16 4 GUMI

3 600 МКД

6 000 МКД

Се продава од: VIKTOR 01 авг. 11:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
215 60 16 GOODRIDE 4 gumi M+S proizvedeni 2018 godina so 80% dlabocina na sharata ne se lepeni i ne se krivi
Leaflet
Кон почеток