Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bandazi 19" i gumi Continental

500 ЕУР

Се продава од: Damjanm 05 окт. 07:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Niskoprofilni bandazi 19" i letni gumi Continental vo odlicna sostojba.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации