Македонски | Shqip | English |

GUMI 195/50 R15 82V

Се продава од: Jovan Денес 17:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

99 ЕУР

Локација: Куманово
Опрема : Гуми и Бандажи
Prodavam dobro socuvani gumi pireli CINTRATO P6, (195/50 R15 82V)
Vozeni 1 sezona

Broj za kontakt 070 618 607
Нема посетени огласи
Кон почеток