Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

POLOVNI GUMI PIRELI

Се продава од: Jovan Todorovski Вчера 20:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Се продаваат половни гуми PIRELI
195/50 - R 15
Цена поволна!
Jovan Todorovski
070 618 607
Leaflet
Кон почеток