Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

18 bandasi 5x100

400 ЕУР

Се продава од: Ace 29 ноем. 05:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Bandasite SE izvadeni od golf 4 ima napred Novi gumi tigar
225/40r18
Nazad Sava
235/40r18
Prednite gumi SE Novi pred dva meseci staveni zadnite SE dve sezoni vozeni znaci samo Leto
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации